Élménybeszámolók a futamról

Steevensk:
"A második versenyem volt és ezt is nagyon élveztem még akkor is ha a mezőny végén volt a helyem. Szerencsére unalomról szó sem volt hiszen Racs41 személyében megtaláltam az ellenfelemet és mind a két versenyben keményen küzdöttünk. Az első versenyben sikerült az utolsó kör utolsó kanyarjában megelőzni egy pici hiba után. A második versenyen ez nem jött össze pedig többször megpróbáltam. A magunk szintjén végig a határon autóztunk :) Ismerem a képességeimet ezért az első kanyarokban igyekszem kimaradni a párbajokból ami szerencsére ma is sikerült bár nem volt egyszerű mert többen is ütköztek előttem. "

OverallStream92:
"Sziasztok! Nem írtam még élménybeszámolót, de rögtön bele is vágnék a közepébe. A verseny előtti gyakorláson remeknek éreztem a tempómat(magamhoz képest) ,és jókat csatáztam a hondásokkal. Ezt követte a fekete levese az időmérőn egyszerűen nem állt össze egy jó kör és szenvedtem a tapadással, így ez csak a 7. helyre volt elég (igazából nem panaszkodhatok, mert számomra ez nem volt rossz, csak egy kicsit keserű szájízzel mentem tovább, mert tudtam, hogy lehetett volna jobb is). A versenyeken még rosszabbul teljesítettem folyamatosan buta hibákat követtem el, ráadásul az 1. futamon egy jó első kört követően a 4. helyről egy hiba miatt visszaestem az utolsóra. Ennek ellenére ez a számomra balszerencsés vasárnap nem vette el a kedve, és már nagyon várom a bajnokság záró Brit nagydíjat. Mindenkinek jó felkészülést és rövid féktávokat kívánok."

Big Zoli88 HUN:
"Üdv! Az időmérőn nem sikerült hozni azt az időt amit kihoztam a kocsiból de így os meglett a 2. hely. 1. Futam: Mindenki rendben eljött és ahogy azt vártam a Honda sajnos indulásnál nagyon elmaradt de szépen lassan hoztam vissza a hátrányt a hatalmas tapadási különbség miatt. Az utolsó körre már a második helyen voltam és a távolságot látva azt hittem nem lesz még az első hely de oda értem. 2. Futam: Borzalmas rajtot vettem és mindenki elment mellettem viszont a kanyarba vissza is kerültem a meccsbe ekkor jött a pofon oldalról ami által ki is löktem valakit (ezt nagyon sajnalom). Nagyon nehéz volt újra felzárkózni, nem is sikerült teljesen. A harmadik helyen vártam a verseny véget mikor szerencsétlen csapattársamnak kifagyott a játék így megörököltem az Ő második helyezését. Összességében nagyon jó volt verseny a Honda nagyon ment most így nem lehet rá panasz. Jöhet a záró futam és kidéül mit lehet kihozni belőle. Üdv Big Zoli88 HUN!"

Versenyadatok

Időpont 2018-01-14 | 18:00
Lobby vezető PGarage
Pálya Mugello Full Circuit
Autók 2014 Audi #67 Rotek Racing S3 Saloon Gyári homologizációval.
2014 BMW #5 eBay Motors 125i M Sport Gyári homologizációval.
2014 Chevrolet #4 ROAL Motorsport RML Cruze TC1 WTCC Gyári homologizációval.
2014 Honda #5 Zengo Motorsport Civic WTCC Gyári homologizációval.
2014 Volvo #1 Polestar Racing S60 STCC Gyári homologizációval.
2017 Mercedes-Benz #33 Mac Tools Ciceley Motorsports A-Class (A45) Gyári homologizációval.
Időmérő 4 kör
Futamok 1. 11 kör Időmérő első 10 helyezettje fordul.
2. 13 kör Rajtsorrend időmérő alapján.
Kötelező matricák
Segítségek használata
  • SUGGEST LINE (Ideális ívet jelző vonal): TETSZŐLEGES
  • BRAKING (Fékezés): ABS ON vagy ABS OFF (ABS BE vagy ABS KI)
  • STEARING (Kormányzás): NORMAL vagy SIMULATION
  • TRACTION & STABILTITY CONTROL - TCS, STM (Kipörgésgátló és menetstabilizátor): OFF (Kikapcsolva)
  • SHIFTING (Váltó): MANUAL vagy MANUAL W/CLUTCH (MANUÁLIS vagy MANUÁLIS ÉS KUPLUNG)
Ötletgazda bacsi97

A festő bajnok rajtszámot használhatja: bacsi97

Leírás

Az eddigi legszínesebb jármű felhozatallal, változatos időjárással és napszakokkal!

Az új szezonban  a megszokottak szerint várjuk a csapatok nevezését, mert csapatban az erő!

Minden futamon 1 kötelező boxkiállás lesz, valamint rövid, mindössze 4 körös időmérő!

Minden autó gyári homologizációval értendő, amit vagy úgy vesztek meg vagy az Upgrade alatt raktok rá.

Mindenkinek jó felkészülést és versenyt kívánunk!

Büntetést kaptak

Gamertag Büntetés Indok
Dirty003 20 pont Nem jelent meg versenyen!
tocska001 20 pont Nem jelent meg versenyen!
PGarage 20 pont Baleset okozás!
KillerRicsi5994 40 pont +10 másodperc baleset okozásért, és sportszerűtlen viselkedésért (1. futam)